Питання та відповіді | ТОВ "МОТРИЧ ЕНД ПАРТНЕРС"
parallax background

Питання та відповіді

Ми завжди раді Вам допомогти.

Зв'язатися з менеджером

Загальні питання

1На які транспортні засоби можна встановлювати системи контролю витрати палива?
Ми маємо багатий досвід установки СКВП (систем контролю витрат палива) на різні види транспорту, включаючи річковий, морський, а також спецтехніку, АЗС, бензовози.
2Чи можна обдурити лічильник?
При контролі за цілісністю та наявністю пломб, шлангів високого тиску і самого витратоміра, відсутністю краників, трійників тощо. - ОБМАН, накрутка лічильників НЕМОЖЛИВА.
3Чи можна своїми силами встановити Систему контролю витрат палива?
Теоретично ТАК. Особливих складнощів немає, але досвід необхідний, особливо на імпортні автомобілі. Основний нюанс в тому, що монтаж повинен проводити незацікавлений фахівець. Коли люди працюють на одному підприємстві, то складно виключити можливість змови. При монтажі нашими фахівцями це виключено.
4Чи надійні витратоміри?
У витратоміра зустрічається одна несправність - засмічення лічильника. Регулятор потоку повинен бути встановлений після фільтра тонкого очищення, заміна фільтрів повинна проводитися відповідно до ТО. Засмічення витратоміра не є гарантійним випадком. При роботі витратоміра на чистому паливі - напрацювання на відмову складе багато років.
5Як правильно організувати облік та контроль витрати палива на підприємстві?
У сільському господарстві дуже зручно організувати щоденний контроль витрати палива. Якщо вранці записати свідчення витратоміра і залити повний паливний бак, то в кінці дня різниця показань лічильника з ранковими повинна дорівнювати обсягу палива, який увійде в бак до повної заправки, аналогічно ранкової. Дуже зручно всю цю інформацію вести в окремому журналі. У разі використання СКВП з віддаленим доступом та GPS моніторингом можна порівнювати обсяг заправок та витрати палива. При установці СКВП ми завжди залишаємо письмові рекомендації щодо організації контролю на підприємстві, а наші менеджери в будь-який час можуть дати докладні консультації в телефонному режимі.

Технічні запитання

1Яким чином витратомір враховує «обратку», що повертається в бак?
При установці проточного лічильника палива змінюється схема паливної системи (якщо є можливість - застосовується прямий вимір). Злив «обратки» здійснюється до лічильника. Лічильник палива враховує все паливо що спожив двигун.
2Чи немає проблем з роботою двигуна «після переробки паливної системи»?
Після установки лічильника палива робота двигуна не порушується. Тиск в системі не змінюється, порядок подачі палива до двигуна не змінюється. Більш критичним стає випадок потрапляння повітря до паливної системи. При будь-якій експлуатації двигуна в будь-якому випадку необхідно уникати підсосів повітря в топливопроводах та з'єднаннях. Це свідчить про несправність двигуна.
3Яка похибка лічильників палива?
Похибка проточних лічильників при пікових навантаженнях не перевищує 1%, в номіналі, вона як правило становить близько 0,5%.
4Чому витрата по лічильнику не сходиться з нормами?
Це цілком ймовірно. Перше що робить водій при установці лічильника палива - починає «гвалтувати» двигун, їздить на підвищених передачах, не глушить мотор і т.д. Все це призводить до завищених показами витрати. Однак це не вказує на те, що лічильник рахує неправильно. Лічильник рахує все паливо яке спожив двигун, а ось які причини підвищеної витрати - явно не сам лічильник в системі (в прямому сенсі). Для вирішення необхідно провести контрольний заїзд фахівця.
5Як впливає на витратомір вода в паливі?
Лічильник враховує паливо разом з водою. Показання витрати палива збільшаться на відсоток вмісту води в паливі. Тому ми встановлюємо перед ним додатковий фільтр з відстійником.

Гарантия и сервис

1Чи є гарантія на лічильники?
Гарантія на лічильник палива складає 2 роки, або 40 000 літрів з моменту введення в експлуатацію і поширюється на всі дефекти виникли з вини заводу-виробника. При монтажі нашими фахівцями гарантія поширюється на всю СКВП (систему контролю витрат палива).
2Яка періодичність заміни елемента живлення DFM?
Розрахункова тривалість роботи батареї DFM - не менше 24 місяців.
3Що робити якщо витратомір перестав працювати?
Зв'язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним для Вас способом.

Не знайшли потрібну відповідь? Зв'яжіться з нами

Замовляйте потрібну послугу зараз