Консультація та аналіз даних | ТОВ "МОТРИЧ ЕНД ПАРТНЕРС"
parallax background
 

Навчимо, пояснемо та проаналізуємо результати разом


Менеджерам пояснюємо як користуватися системою та на прикладах покажемо економію, а водіям чому злив палива неможливий.

 

Консультація та аналіз даних

До підписання договору і оплати виїжджаємо на зустріч до замовника та консультуємо на місці. На прохання клієнта робимо аналіз показників за період і пояснюємо як розраховуються потрібні відомості.

Як проходить консультація та впровадження системи контролю витрати палива в робочу компанію


Після з'ясування кількості переобладнювальної техніки та необхідного функціоналу укладається договір, оплачується замовлення. Далі в обумовлений термін встановлюємо та підключаємо обладнання до системи моніторингу. Після монтажу та тестування розмовляємо з колективом, виділяємо дві групи:

водитель

Водії

Знайомимо з обладнанням, встановленим на транспортному засобі та специфікою роботи. Пояснюємо перелік дій, які можна або не можна виконувати в процесі експлуатації або профілактики обладнання. Наше завдання не тільки запобігти додаткові витрати з боку клієнта, а й пояснити водіям, що відтепер шахрайство неприпустимо й недоцільно.


Важливо! Ми на 100% впевнені в надійності системи "TORRES" , яка при належному контролі й догляді працює роками на знос. Але потрібно дотримуватися умов сервісного обслуговування - не зривати пломби на обладнанні, контролювати цілісність проводки, магнітних індикаторів, корпуси приладів, подачу палива без сміття.

GPS

Менеджери

Надаємо онлайн-доступ для моніторингу транспорту через особистий кабінет співробітникам, які контролюють техніку, можлива установка мобільного застосування.

Допомагаємо розібратися в програмі, показуємо як контролювати водіїв, перевіряти пломби і вузли агрегатів, як дізнаватися про шахрайство, якщо таке буде відбуватися.

Надамо приклади розрахунків для аналізу інформації.


Консультації - невід'ємна частина впровадження системи моніторингу


Проводити безкоштовні консультації - це частина нашої роботи, безпосередньо пов'язана з інтеграцією комплексного вирішення "TORRES" в життя підприємства. Відділ технічної підтримки буде допомагати, підказувати і направляти Вас протягом всього періоду експлуатації.

Ми намагаємося м'яко та зрозуміло реалізувати в життя правильний розподіл ресурсів компанії, не допускати шахрайства і оптимізувати роботу підприємства.

Аналіз даних

Наявність даних має на увазі і аналіз. Моніторинг покаже слабкі місця компанії, за результатами якого проводиться оптимізація логістики та покращення показників на всіх етапах надання послуг.

Ми не тільки покажемо як поводитися з отриманою інформацією, а й по кроках роз'яснимо як проводяться розрахунки, окремо проконсультуємо по кожному типу транспортного засобу. В кінці підготовки Ваші менеджери будуть досвідченими аналітиками.

Інформація щодо розрахунків збирається в єдину базу і надається клієнтові для обробки.

Важливо! При впровадженні системи "TORRES" на підприємство, важливо виробити додаткову мотивацію співробітників.

Для деяких працівників підключення СКРТ буде здаватися "згубною справою". Запобігти саботаж допоможе мотивація.
Приклади такої мотивації розробляємо окремо, адже кошти економить не тільки контролююче обладнання, але і співробітники, яких слід періодично заохочувати.

Наші переваги

значек

Тільки індивідуальні рішення

Розрахуємо та підберемо обладнання під Ваші задачі.

значек

Впроваджуємо систему моніторингу в компанію

Встановимо й налаштуємо обладнання, навчимо працівників правильно ним користуватися.

значек

Навчаємо основам аналізу даних

Менеджмент Вашої компанії на собі відчує, що значить бути "як риба у воді", адже саме так вони будуть орієнтуватися в системі.

значек

Підтримка проекту

Консультація по питаннях, що цікавлять. Допоможемо в прорахунку складної ситуації або конкретної машини.

Зв'язатися з менеджером

Приклад роботи системи Torres

10*8000 / 100*35 = 28 000 л
або 728 000 грн (при 26 грн/л)
Ми пропонуємо заощадити мінімум 10%
72 800 /місяць або 873 600 грн/рік

Інші послуги

 
 

Потрібна консультація?